Oficjalna prezentacja 22 Irizarów ieBus

W czwartek – 28 maja – na terenie Zajezdni Autobusowej Wola Duchacka odbyła się oficjalna prezentacja 22 nowych Irizarów ieBus. W trakcie wydarzenia przemawiał Prezes Zarządu MPK oraz przedstawiciel firmy Wanicki – importera autobusów Irizar na terenie Polski. Na zakończenie części oficjalnej odbył się przejazd dwoma autobusami po terenie zajezdni, a następnie część nowych autobusów została skierowana do obsługi wybranych linii.

Info:

Opracowanie: Daniel Skrodzki
Zdjęcia: Daniel Skrodzki