
Jesteśmy po kolejnej edycji Nocy Muzeów – w tym roku z 15 na 16 maja uruchomione zostały dwie specjalne linie muzealne: tramwajowa „60” oraz autobusowa „600”.
Trasa linii tramwajowej „60”:
Bardosa – Ptaszyckiego – Al. Jana Pawła II – Mogilska – Al. Powstania Warszawskiego – Grzegórzecka – Starowiślna – Na Zjeździe – Plac Bohaterów Getta – Limanowskiego – Krakowska – Stradomska – Św. Gertrudy – Dominikańska – Franciszkańska – Zwierzyniecka – Kościuszki – Salwator
Obsługę poszczególnych brygad zapewniały odpowiednio:
60-01 – N + ND – #26 + #502

60-02 – 102N #203

60-03 – T4 + B4 – #127 + #527

Trasa linii autobusowej „600”:
Podgórze SKA – Powstańców Wielkopolskich – Klimeckiego – Herlinga-Grudzińskiego – Kotlarska – Al. Powstania Warszawskiego – Lubomirskiego – Stwosza – Al. Słowackiego – Al. Mickiewicza – Al. Krasińskiego – Kościuszki – Komorowskiego – Senatorska – Salwator – Kościuszki – Al. Krasińskiego – … – Podgórze SKA
Obsługę poszczególnych brygad zapewniały odpowiednio:
600-01 – Jelcz PR110U #21205

600-02 – Scania CN113CLL #PS001

Info:
Opracowanie: Daniel Skrodzki
Zdjęcia: Daniel Skrodzki



