linie tramwajowe i autobusowe KLM (Krakowska Linia Muzealna) 0 - E

Krakowska Linia Muzealna

Wykaz linii tramwajowych i autobusowych, na których w okresie wakacyjnym w soboty i niedziele oraz w dni świąteczne, kursowały zabytkowe wozy w ramach Krakowskiej Linii Muzealnej. Linie ułożone zostały wg lat kursowania.

Numer
Number
Kierunki
Directions
Trasa
Route
Data kursowania
Date of operation
Uwagi
Note

sezon 2019


0

Dajwór-
-Cichy Kącik

Starowiślna, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego, al.3 Maja (powrót: Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna) 23.06.2019 30.06.2019 07.07.2019 14.07.2019 21.07.2019 28.07.2019 04.08.2019 11.08.2019 14.08.2019 18.08.2019 25.08.2019 01.09.2019 08.09.2019 15.09.2019 22.09.2019 -

A

Cracovia Stadion-
-Kombinat

Kałuży, al. Focha (powrót: al. Krasińskiego, Dunin-Wąsowicza), Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności 23.06.2019 -

25

Osiedle Piastów-
-Dworzec Towarowy

Piasta Kołodzieja, Mikołajczyka, Broniewskiego, al. Andersa, Bieńczycką, al. Jana Pawła II, Mogilska, Lubicz, Basztowa, Długa 21.07.2019 -

188

Mistrzejowice-
-Dworzec Główny Wschód

ks. Jancarza, Wiślicka, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Lubomirskiego 21.07.2019 -

150

Cracovia Stadion-
-Cmentarz Batowice

Kałuży, al. Focha (powrót: al. Krasińskiego, Dunin-Wąsowicza), Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Rakowicka, al. 29-go Listopada, Powstańców 15.08.2019 -

D

Borek Fałęcki-
-Krowodrza Górka

Zakopiańska, al. Trzech Wieszczów, Prądnicka, dra Twardego, Wybickiego, Krowoderskich Zuchów 01.09.2019 -

B

Kombinat-
-Cmentarz Olszanica

al. Solidarności, al. Andersa, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Piłsudskiego, al. Focha, Królowej Jadwigi 22.09.2019 -

M2

Nowy Kleparz-
-Rynek Podgórski

Długa, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna (powrót: Starowiślna, Dietla, Wielopole), Na Zjeździe, Limanowskiego 22.09.2019 -

sezon 2018


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna) 24.06.2018 01.07.2018 08.07.2018 15.07.2018 22.07.2018 29.07.2018 05.08.2018 12.08.2018 15.08.2018 19.08.2018 26.08.2018 02.09.2018 09.09.2018 16.09.2018 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Andersa, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek, Ujastek Mogilski (powrót: Ptaszyckiego, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Grzegórzecka) 24.06.2018 01.07.2018 08.07.2018 15.07.2018 22.07.2018 29.07.2018 05.08.2018 12.08.2018 15.08.2018 19.08.2018 26.08.2018 02.09.2018 09.09.2018 16.09.2018 23.09.2018 -

544

Cichy Kącik-
-Nowy Bieżanów Południe

Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, Kamieńskiego, Wielicka, Mała Góra, Aleksandry 24.06.2018 -

15

Cichy Kącik-
-Kopiec Wandy

al. 3-go Maja, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, al. Powstania Warszawskiego, al. Pokoju, al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego 22.07.2018 -

B

Rynek Główny-
-Kombinat

Lubicz, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, al. Andersa, al. Solidarności 22.07.2018 -

505

Cracovia Stadion-
-Mników Skały

al. Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa, Kryspinów, Cholerzyn 15.08.2018 -

115

Zajezdnia Płaszów-
-Witkowice

Biskupińska, Mierzeja Wiślana, Lipską, Saska, Ofiar Dąbia, aleja Pokoju, al. Powstania Warszawskiego, Lubicz, Pawia (powrót: Warszawska, Basztowa), al. Słowackiego, Prądnicka, dra Twardego, Pielęgniarek (powrót: Bratysławska), Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Dożynkowa 23.09.2018 -

sezon 2017


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna) 25.06.2017 02.07.2017 09.07.2017 16.07.2017 23.07.2017 30.07.2017 06.08.2017 13.08.2017 15.08.2017 20.08.2017 27.08.2017 03.09.2017 10.09.2017 17.09.2017 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Andersa, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek, Ujastek Mogilski (powrót: Ptaszyckiego, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Grzegórzecka) 25.06.2017 02.07.2017 09.07.2017 10.09.2017 17.09.2017 -

Dajwór-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna) 24.09.2017 -

Dajwór-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Andersa, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek, Ujastek Mogilski (powrót: Ptaszyckiego, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Grzegórzecka) 24.09.2017 -

28

Kombinat-
-Kombinat

al. Solidarności, gen. Andersa, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek, Ujastek Mogilski, Kopiec Wandy (objazd pętli bez postoju), Ujastek Mogilski 22.07.2017 -

190

Cichy Kącik-
-Cichy Kącik

al. Focha, Piłsudskiego, Straszewskiego, Podzamcze, Stradomska, Dietla, Starowiślna, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, Podzamcze, Powiśle, Zwierzyniecka, al. Krasińskiego, al. Focha, Piastowska 25.06.2017 -

423

Mistrzejowice-
-Szpital Żeromskiego

Wiślicka, al. Andersa, Dunikowskiego, Mikołajczyka, Obrońców Krzyża, Mościckiego, Wojciechowskiego, Struga, Bulwarowa, al. Jana Pawła II, Sieroszewskiego 22.07.2017 -

D

Cracovia Stadion-
-Wieliczka Kampus

Piłsudskiego, Straszewskiego, Podzamcze, Stradomska, Krakowska, Kalwaryjska, Kamieńskiego, Wielicka, Wieliczka: Krakowska, Dembowskiego, Słowackiego, Asnyka, Piłsudskiego 15.08.2017 -

119

Borek Fałęcki-
-Dworzec Główny Zachód

Zakopiańska, Wadowicka, Konopnickiej, Al. Trzech Wieszczów, Warszawska, Kurniki (powrót: Pawia) 03.09.2017 -

M

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Mały Rynek

Starowiślna, Dietla, Wielopole, Sienna (powrót: Starowiślna, Podgórska, Gazowa) 24.09.2017 Linia nie zatrzymywała się na przystankach pośrednich;

198

Dworzec Płaszów-
-Al. Przyjaźni

Dworcowa, Wielicka, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Grzegórzecka, al. Powstania Warszawskiego, Brodowicza, Pilotów, Dobrego Pasterza, Bohomolca, ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Broniewskiego, al. Andersa 24.09.2017 -

sezon 2016


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna) 19.06.2016 26.06,2016 03.07.2016 10.07.2016 17.07.2016 07.08.2016 14.08.2016 15.08.2016 21.08.2016 28.08.2016 04.09.2016 11.09.2016 18.09.2016 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności (powrót: al. Solidarności, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Starowiślna) 19.06.2016, 26.06,2016, 03.07.2016, 10.07.2016, 17.07.2016, 07.08.2016 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Andersa, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek, Ujastek Mogilski (powrót: Ptaszyckiego, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Grzegórzecka) 14.08.2016, 15.08.2016, 21.08.2016, 28.08.2016, 04.09.2016, 11.09.2016, 18.09.2016 -

L

Cichy Kącik-
-Cichy Kącik

al. Focha, Królowej Jadwigi, Kryspinów, Księcia Józefa 26.06.2016 -

136

Mistrzejowice-
-Kombinat

ks. Jancarza, Okulickiego, Nowolipki, Makuszyńskiego, Kocmyrzowska, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, al. Róż, al. Przyjaźni, al. Solidarności 22.07.2016 -

T

Cracovia Stadion-
-Tyniec Kamieniołom

Piłsudskiego, Straszewskie, Podzamcze, Stradomska, Dietla, Monte Cassino, Bałuckiego, Tyniecka, Szewdzka, Praska, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka 15.08.2016 -

F

Rynek Podgórski-
-Kombinat

Krakowska, Dietla, Grzegórzecka, al. Powstania Warszawskiego, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności 18.09.2016 -

sezon 2015


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 28.06.2015 05.07.2015 19.07.2015 02.08.2015 09.08.2015 15.08.2015 16.08.2015 23.08.2015 30.08.2015 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności (powrót: al. Solidarności, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Starowiślna) 28.06.2015, 05.07.2015, 02.08.2015, 09.08.2015, 15.08.2015, 16.08.2015, 23.08.2015, 30.08.2015 -

Dajwór-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 12.07.2015 26.07.2015 06.09.2015 20.09.2015 -

Dajwór-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności (powrót: al. Solidarności, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Starowiślna) 12.07.2015 26.07.2015 06.09.2015 13.09.2015 20.09.2015 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności (powrót: al. Solidarności, al. Jana Pawła II, Mogilska, al. Powstania Warszawskiego, Starowiślna) 19.07.2015 -

Dajwór-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Dietla, Starowiślna, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 13.09.2015 -

140

os. Podwawelskie-
-Cichy Kącik

Konopnickiej, Kalwaryjska, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Wielopole, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego 28.06.2015 -

B

Kombinat-
-Chełm

al. Solidarności, al. Andersa, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Brodowicza, Lubicz, Westerplatte, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego, al. Focha, Królowej Jadwigi, al. Kasztanowa 15.08.2015 -

114

Krowodrza Górka-
-os. Podwawelskie

Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Bratysławska (powrót: Pielęgniarek), dra Twardego, Prądnicka, al. Trzech Wieszczów, Konopnickiej 20.09.2015 -

sezon 2014


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna) 29.06.2014- -22.09.2014 kursuje w każdą niedzielę i święto;

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, al. Powstania Warszawskiego, Mogilska, al. Jana Pawła II, Bieńczycka, al. Andersa, al. Solidarności, Ujastek Mogilski 29.06.2014- -21.09.2014 kursuje w każdą niedzielę i święto;

502

Cracovia Stadion-
-Plac Centralny im. Ronalda Reagana

Piłsudskiego (powrót: al. Krasińskiego, Dunin-Wąsowicza), Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Brodowicza, Pilotów, Młyńska, al. Bora-Komorowskiego, al. Andersa 29.06.2014 -

16

Mistrzejowice-
-Kopiec Wandy

ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Broniewskiego, al. Andersa, al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego 15.08.2014 -

21

os. Piastów-
-Pleszów

Kołodzieja, Mikołajczyka, Broniewskiego, al. Andersa, al. Solidarności, Ujastek Mogilski, Igołomska 15.08.2014 -

C

Rynek Główny-
-Nowy Bieżanów Południe

Sienna, św. Gertrudy, Stradomska, Krakowska, Limanowskiego, Wielicka 15.08.2014 -

M

Rynek Główny-
-Muzeum Inżynierii Miejskiej

Grodzka, Dominikańska, Św. Gertrudy, Starowiślna, Podgórska, Gazowa, św. Wawrzyńca (powrót: Starowiślna, Dietla, Wielopole, św. Gertrudy, Dominikańska) 21.09.2014 -

sezon 2013


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna) 30.06.2013- -22.09.2013 kursuje w każdą niedzielę i święto;

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności, Ujastek Mogilski 30.06.2013- -22.09.2013 kursuje w każdą niedzielę i święto;

B

Cracovia Stadion-
-Kombinat

Piłsudskiego (powrót: al. Krasińskiego, Dunin-Wąsowicza), Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Brodowicza, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, al. Andersa, al. Solidarności 30.06.2013 -

16

Mistrzejowice-
-Kopiec Wandy

ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Broniewskiego, al. Andersa, al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego 21.07.2013 -

A

Rynek Główny-
-Kombinat

Grodzka, Dominikańska, św. Gertrudy, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności 21.07.2013 -

C

Azory-
-Nowy Bieżanów Południe

Makowskiego, Stachiewicza, Wrocławska, al. Słowackiego, Warszawska, Basztowa (powrót: Pawia), Westerplatte, św. Gertrudy, Stradomska, Krakowska, Limanowskiego, Wielicka 15.08.2013 -

E

Mistrzejowice-
-Rondo Grunwaldzkie

ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Broniewskiego, al. Andersa, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Grzegórzecka, Dietla 31.08.2013 -

D

os. Kurdwanów-
-Plac Centralny

Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Trybuny Ludów, Malborska, Wielicka, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, al. Pokoju, al. Jana Pawła II 22.09.2013 -

sezon 2012


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna) 01.07.2012- -16.09.2012 22.09.2012 kursuje w każdą niedzielę i święto;

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Kopiec Wandy

Starowiślna, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Mogilska, al. Jana Pawła II, al. Solidarności, Ujastek Mogilski (powrót: al. Solidarności, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Grzegórzecka, Starowiślna) 01.07.2012- -16.09.2012 22.09.2012 kursuje w każdą niedzielę i święto;

502

Cracovia Stadion-
-Plac Centralny

Piłsudskiego (powrót: al. Krasińskiego, Dunin-Wąsowicza), Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, Brodowicza, Pilotów, Młyńska, al. Bora-Komorowskiego, al. Andersa 01.07.2012 -

17

os. Piastów-
-Kopiec Wandy

Kołodzieja, Mikołajczyka, Broniewskiego, al. Andersa, al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego 22.07.2012 -

132

Nowy Kleparz-
-Kombinat

Prądnicka, Pielęgniarek (powrót: Bratysławska), Proądnicka, Opolska, Lublańska, Dobrego Pasterza, al. Andersa, al. Przyjaźni, al. Solidarności 22.07.2012 -

sezon 2011


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 03.07.2011- -21.08.2011 kursuje w każdą niedzielę i święto;

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego 28.08.2011 -

109

Cracovia-
-Bielany

al. Krasińskiego (powrót: Lelewela, Dunin-Wąsowicza), Kościuszki, Księcia Józefa 30.07.2011 -

127

Powstańców Wielkopolskich-
-Płaszów Szkoła

Nowohucka, Saska, Przewóz, Grochowa, Motyla (powrót: Łanowa) 15.08.2011 -

158

Powstańców Wielkopolskich-
-Podwierzbie

Nowohucka, Saska, Przewóz, Lipska, Mierzeja Wiślana, Obrońców Modlina, Brandla, Rybitwy, Rączna, Wrobela 15.08.2011 -

111

Pleszów-
-Wolica Most

Igołomska, Wyciąska, Drożyska, Brzeska 28.08.2011 -

211

Pleszów-
-Chobot Leśniczówka

Igołomska, Wyciąska, Drożyska, Brzeska, Niepołomice, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński 28.08.2011 -

sezon 2010


0

Korona-
-Cichy Kącik

Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego) 04.07.2010 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Salwator

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Zwierzyniecka, Kościuszki (powrót: Kościuszki, Zwierzyniecka, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 11.07.2010 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 18.07.2010- -25.07.2010 kursuje w każdą niedzielę i święto;

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Dietla, Stradomska, Dominikańska, Franciszkańska, Straszewskiego, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 01.08.2010 -

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 08.08.2010- -29.08.2010 kursuje w każdą niedzielę i święto;

110

Aleja Przyjaźni-
-Węgrzynowice/ Wadów Tunel

al. Róż, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina, Lubocka, Glinik 15.08.2010 -

162

Rondo Grunwaldzkie-
-Podgórki Tynieckie

Monte Cassino, Bałuckiego, Tyniecka, Szwedzka, Praska, Tyniecka, Dąbrowa, Podgórki Tynieckie 29.08.2010 -

sezon 2009


0

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 28.06.2009- -23.08.2009 kursuje w każdą niedzielę i święto;

Muzeum Inżynierii Miejskiej-
-Cichy Kącik

Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego, Krakowska, Stradomska, Westerplatte, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego (powrót: Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna) 30.08.2009 -

122

Aleja Przyjaźni-
-Zesławice

al. Róż, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Petofiego, Poległych w Krzesławicach, Kocmyrzowska, Morcinka 15.08.2009 30.08.2009 -

sezon 2008


0

Cichy Kącik-
-Cichy Kącik

Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Westerplatte, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego 28.06.2008- -31.08.2008 kursuje w każdą niedzielę i święto;

103

Mydlniki-
-Prokocim UJ

Balicka, Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Na Kozłówce, Wlotowa (powrót: Wielicka), Kostaneckiego 15.08.2009 31.08.2009 -

sezon 2007


0

Cichy Kącik-
-Korona

Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna, Na Zjeździe, Limanowskiego (powrót: Krakowska, Stradomska, św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Piłsudskiego) 24.06.2007- -02.09.2007 kursuje w każdą niedzielę i święto;

102

Krowodrza Górka-
-Zakamycze

Krowoderskich Zuchów, Wybickiego, Wrocławska, al. Kijowska, Królewska, Podchorążych, Piastowska, Królowej Jadwigi, al. Modrzewiowa, al. Kasztanowa, Chełmska, Rzepichy 26.08.2007 -

sezon 2006


18

Cichy Kącik-
-Łagiewniki

Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, św. Gertrudy, Stradomska, Dietla, Monte Cassino, Kapelanka, Brożka 25.06.2006- -27.08.2006 kursuje w każdą niedzielę i święto;

100

Rondo Grunwaldzkie-
-Hotel Pod Kopcem

Monte Cassino, Malczewskiego, Wodociągowa, al. Waszyngtona 27.08.2006 -

sezon 2005


7

Krowodrza Górka-
-Dąbie

dra Twardego, Kamienna, Długa, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, al. Pokoju 28.06.2005- -28.08.2005 kursuje w każdą niedzielę i święto;

sezon 2004


2

Cmentarz Rakowicki-
-Salwator

Rakowicka, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Zwierzyniecka, Kościuszki 27.06.2004- -29.08.2004 kursuje w każdą niedzielę i święto;

sezon 2003


2

Cmentarz Rakowicki-
-Salwator

Rakowicka, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Zwierzyniecka, Kościuszki 28.06.2003- -31.08.2003 kursuje w każdą niedzielę i święto;

legenda

zmiana trasy

zmiana nazwy pętli/ końcówki

kurs wariantowy